Kuantum Akademi

Neden Kuantum Akademi ?

2015 yılında Tuzla’da başladığımız Eğitim ve Belgelendirme faaliyetimize, 2023 yılında Gebze merkezde İlk Yardım Eğitim Yetki Belgemizi de alarak kapsamımızı daha da genişlettik. Dinamik, çözüm odaklı, yenilikçi ve alanında uzman personellerimiz ile sektöre yön vermek, hizmetlerinizi zirveye taşımak için buradayız.

Hangi konuda eğitime ya da belgelendirmeye ihtiyacınız var ise Kuantum Akademi olarak, oluşan tüm ihtiyaçlarınızda sizlere destek vermek için hazırız. 

 Dinamik, çözüm odaklı, yenilikçi ve alanında uzman personellerimiz ile sektöre yön vermek, hizmetlerinizi zirveye taşımak için buradayız. 

Misyonumuz

Belgelendirme ve Eğitim konusunda verdiğimiz hizmetlerde sektörün ihtiyaçlarını karşılamak ve sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek toplumun en önemli sorunlarından biri olan nitelikli, donanımlı ve belgeli personel ihtiyacının karşılanmasında etken rol oynamak. 

Vizyonumuz

Belgelendirme ve Eğitim sektöründe sürekli kendini yenileyen, dinamik, kaliteden ödün vermeyen, saygın ve akla gelen ilk eğitim belgelendirme kurumu olmak